Dziewięć sposobów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Oto parę prostych wskazówek, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie produkować hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA wykazały, iż dotyk stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, kiedy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, tania levitra
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie wzmacnia przepływ krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna je za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Tym samym wskazane jest włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra zel