Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Istnieje parę łatwych strategii, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna albo jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż zmniejsza się transport krwi do penisa podczas stosunku. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra w zelu być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.