Styl wczoraj oraz dziś

Spora ilość pań ma spore kompleksy na tle swojej wagi – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, ale nie ma większego sensu ściemniać – nie tak znowu rzadko realia są takie, że istotnie panie mają nieco kilogramów za dużo. Na całe szczęście są naprawdę interesujące rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można wyglądać szczuplej. Ba, w wielu przypadkach szczupłe kobiety przez kiepsko przystosowane ubrania wyglądają na sporo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w tej kwestii panuje akurat wolność. Do tego niech barwa naszego stroju podkreśla to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra i mocno rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuch, i nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W tym celu trzeba założyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnio panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z pań chce takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów lżej.