Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie ubiegła w pełni zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by odczuć całkowitą satysfakcję z seksu oraz poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, że wówczas nie kłopot, co sam wiesz, że nie udało Ci się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się co zwłaszcza, ona może w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być sygnałem do doskonałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może zdarzyć, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten możliwy czas nasza sposobność zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał okazję kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminaks

Femmax