Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, niezadowolenia i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinku z najefektywniejszych a bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia ciepło i zajmuje pozytywną energię.

Świeca produkowana jest ręcznie z naturalnego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz sokami z niezwykle intensywnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału obowiązkowa istnieje jednocześnie odpowiednia formuła, która była polecana obecnie w starożytności; to klasyczne zaklęcie ochronne, jakie korzysta strzec przed niekorzystną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest robienie wielowymiarowe. Nie wyłącznie zabezpiecza przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale też unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa sporą pozycję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest niezmiernie trudne. A sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie kilku przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie potrzeba wyłącznie skupić się na punktu, który planujemy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

KankustaDuo

Knee Active