Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z dużych elementów wzmacniających, które uważają się w samym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji widać i czuć różnicę. To szczególna formuła, która skupia się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych spośród nimi zalet. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co czyni niezbyty dowód iż warto wziąć z atutów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro Engine

Revitalum Mind

Vivese Senso