Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże ten problem i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością może być chora dieta oraz niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich odcień i organizację. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale dodają się także dla pań, jak też dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na inny element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To teraz owe czynniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu suplementu a używają niesamowite stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, a co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo