Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich zespół stanowi w sumie naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wpływają na tworzenie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich podejmowanie pomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa oraz lubienia, w jakiej drugie kobiety będą Ostatni niezwykle uprzejme i uległe. Oddziaływanie feromonów jest całkiem zdrowe i przyjemne, ze powodu na to, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz dodatkowo w interesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i zrobisz aurę bezpieczeństwa i zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w towarzystwu
staniesz w pozycji dominatora i panowie
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie i otrzymasz akceptację innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w środowiskach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do szkoły infochemicznej, które naturalnie dają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Prezentuje się jednak, że podstawy też nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe role w zwykłym życiu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają kontrolę oraz przyzwalają na poznanie się spośród otoczenia, znacząco działają na pewność siebie, a i – co dla grupie jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów otwiera się w punkcie, gdy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak pracują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną i działają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedz na polski problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie impulsy są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym działają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się wtedy w naszej podświadomości.

alluramin

http://www.Alluramin24.com